Mas Laus istorija

Nuo kuklios avalynės taisyklos 1996 iki neįtikėtinos šeimos svajonės išsipildymo.

1996

Žanas ir Jurgita Maslauskai pradėjo savo avalynės taisymo ir gamybos veiklą siekdami svajonės vieną dieną turėti savo batų fabriką, tai buvo Žano vestuvinis pažadas Jurgitai.  

2008

Drąsus ir kūrybingas batsiuvys, kuris nemėgo būti vadinamas tik dizaineriu, pristato pirmąją savo autorinę kolekciją. Į jos pristatymą pakviečia ne tik visus mados pasaulio atstovus, bet ir patį tuometinį prezidentą Valdą Adamkų. Tais pačiais metais už tikėjimą savo idėja buvo apdovanotas LRT „Metų Šviesuolio“ apdovanojimu, bei žurnalo „Stilius“ pripažintas geriausiu metų debiutantu mados pasaulyje.

2017

Išsipildė Žano svajonė, kad vieną dieną jo pradėtą veiklą perims jo sūnus Benas su tuomet būsima žmona Gintare. Žanas perduoda visas savo kūrybos ir modeliavimo žinias Gintarei, kuri tampa Batų Namų dizainere, o savo gamybos ir vadovavimo žinias Benui, jis tampa gamybos bei visos įmonės vadovu.

2018

Prie verslo prisijungus Benui ir Gintarei, Maslauskų šeimoje atgimė svajonė apie pirmąją Batų Namų avalynės parduotuvę. Po daugiau nei metų sunkaus darbo, gamybinių pajėgumų didinimo bei derybų su prekybos centru 2018 metų gruodžio 22-ąją duris atvėrė pirmoji mūsų parduotuvė.

2019

Po ilgos ir sunkios kovos su ligomis, Lietuva atsisveikino su šiuo vos 44-erių sulaukusiu avalynės kūrėju 2019 m. rugpjūčio 30-ąją, o jo pradėtus darbus toliau aktyviai tęsia jo šeima - taip, kaip jis juos išmokė.

2020

Palangoje susituokia Benas ir Gintarė Maslauskai. Antroji Maslauskų šeimos kūrybos ir rankų darbo batų gamybos karta.

Mūsų pažadas

Viskas prasidėjo nuo kuklios pradžios 1996 m., kai mes dar buvome kūdikiai. O dabar kaip antroji "Mas Laus" karta, mes turime ryžtą ir viziją palikti kuo pozityvesnį pėdsaką jūsų asmeninėje kelionėje ir nuotykiuose, kuriuos patirsite su Mas Laus produktais.

Benas ir Gintarė