Rankų darbo avalynę gaminti pradėjome nuo individualių užsakymų, tad turime jau 23 metų patirtį gaminant individualią avalynę. Iki šiol gaminame batus pagal individualius užsakymus žmonėms, vertinantiems rankų darbą ir išskirtinę kokybę. Tiems, kurie nori išskirtinio dizaino,  kurie nori avėti tokius batus, kurių dizainas būtų vienintelis toks pasaulyje. ​

Taip pat gaminame avalynę žmonėms, turintiems problemų su kojomis, pavyzdžiui, kurių viena koja yra trumpesnė už kitą. Ar tiems, kuriems tiesiog sunku rasti tinkamus batus dėl kojos dydžio, pločio ar išlenkimų.

Jeigu svajojate turėti batus, pagamintus specialiai Jums, pagal Jūsų norus ir pritaikytus tik Jūsų kojoms, kviečiame kreiptis į mus. Tik avėdami specialiai Jums sukurtą avalynę pajusite, koks tai nuostabus jausmas.

Turime ilgametę patirtį vestuvinių batų ir batelių gamyboje, galime sukurti jauniesiems batus derančius tarpusavyje bei puikiai tinkančius kiekvienam asmeniškai, kurie ne tik atrodys įspūdingai, bet ir bus tokie patogūs, kad galėsite šokti visą naktį!

  • Vyriškų batų gamyba, priklausomai nuo pasirinktos odos ir kitų detalių: nuo 350 iki 500 eur.
  • Moteriškų batų gamyba, priklausomai nuo pasirinktos odos, batų ilgio ir kitų detalių - nuo 350 iki 700 eur.

Individualių užsakymų gamyba gali trukti nuo dviejų savaičių iki 3 mėnesių.​

 Daugiau informacijos telefonu +370 615 62624

Pagal Civilinį kodeksą 6.22810 straipsnis 2 dalis (3 punktas) – prekės, kurios buvo gaminamos pagal pirkėjo individualų užsakymą, yra negrąžinamos. Tačiau galimos įvairios korekcijos, perdarymai ir pataisymai.