Pristatymas ir grąžinimas

- Nemokamas pristatymas į DPD paštomatus arba kurjeriu į Jūsų namus ar ofisą.

- Mums rūpi tvarumas. Didžioji dalis užsakymų yra gaminama po užsakymo pateikimo.

- Pristatymas gali trukti nuo 3 iki 15 darbo dienų.

- Jei produkto reikia skubiai, susisiekite su mumis hello@maslaus.com arba +370 65290897, patikslinsime dėl skubaus pristatymo galimybės.

- Nedėvėtus batus galite grąžinti arba pakeisti į kito dydžio ar modelio batus per 30 kalendorinių dienų nuo pristatymo dienos;

- Grąžinimas yra nemokamas, naudojantis Omniva paštomatais, norėdami grąžinti/keisti spustelkite ČIA.

- Galime atlikti ir individualias korekcijas batams pagal individualius pageidavimus. Tad, jei batai patinka, bet nėra tobulai tinkantys - susisiekite su mumis ir rasime sprendimą kartu!

- Dydžio keitimai yra atliekami skubos tvarka, tad nereikės iš naujo laukti įprasto gamybos termino;

-Jeigu batai yra grąžinami be keitimo į kitus, pinigai grąžinami per 14 dienų.  

- Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas. 

Dažniausi užduodami klausimai

Batus gaminamie Lietuvoje, tad jie yra pritaikyti Lietuviškam standartui. Rekomenduojame rinktis tokį dydį kokį įprastai nešiojate. 98% atveju klientams pasirinkusiems įprastai nešiojamą dydį batai tinka iškart!

Beveik visi užsakymai yra gaminami po užsakymo, tad pristatymas trunka nuo 3 iki 15 darbo dienų.

Esame lėtosios mados atstovai, tad mums itin svarbu resursus naudoti išmintingai. Siekiame pagaminti tik tiek produktų kiek jų ištikrųjų reikia.

Grąžinimas yra nemokamas ir paprastas. Grąžinti nemokamai per OMNIVA galite per 30 dienų nuo jų pristatymo dienos. Norint grąžinti prekę reikėtų atsidaryti šią nuorodą:

 https://grazinimai.omniva.lt/parduotuves/maslaus-com

Taip pat galima nemokamai keisti batus į kitą dydį arba kitą modelį. Tuo atveju jei nusprendėte keisti ir mes neturime reikiamų batų pagamintu, jie yra gaminami skubos tvarka ir pristatomi per kelias dienas. Tikslų termina mūsų komanda pasakys kiekvienu konkrečiu atveju.

Taip, mūsų batai yra gaminami tik iš natūralios odos. O sudedamąsias batų medžiagas gamybos procese naudojame tik aukščiausios kokybės bei su tvarumo ir poveikio gamtai sertifikatais.

Taip, visų mūsų batų spalvas bei odų raštus galite keisti. Jei norite tai padaryti užsukite į vieną iš mūsų salonų arba parašykite mums laišką į info@maslaus.com ir mūsų komanda padės Jums susikurti savo unikalių spalvų batus!

Susisiekite su mumis telefonu +370 652 90897 arba el.paštu info@maslaus.com ir mes pakonsultuosime Jus, bei pasakysime kaip išsimatuoti pėdas, kad galėtume pritaikyti Jums batus!

Jei standartinis dydis Jums netiks, visus batus galime pritaikyti pagal individualius išmatavimus.

Mas Laus šeima

Viskas prasidėjo nuo kuklios avalynės taisyklos 1996 m., kai mes dar buvome kūdikiai. O dabar kaip antroji "Mas Laus" karta, mes turime ryžtą ir viziją palikti kuo pozityvesnį pėdsaką jūsų asmeninėje kelionėje ir nuotykiuose, kuriuos patirsite su Mas Laus produktais.

Benas ir Gintarė