Pirkimas, pristatymas ir grąžinimas

PIRKIMAS 

Saugus atsiskaitymas galimas trim būdais :

1) Kredio arba debeto kortele, šiuos mokėjimus apdoroja tarptautinė mokėjimų surinkimo bendrovė "Stripe".

2) Naudojantis Paysera mokėjimų surinkimo platforma - Swedbank, Seb, Luminor, Citadele, Šiaulių bankas, Revolut ir kt. elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. 

3) Naudojantis Swedbank, Seb, Luminor, Citadele ir Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimų platforma.”

4) Rankinis pavedimas iš Jūsų banko sąskaitos į mūsų.

PRISTATYMAS

​Mūsų gaminami batai yra siunčiami į visas pasaulio šalis!

Užsakymų gamyba gali trukti nuo 3 iki 14 darbo dienų, tikslesnį gamybos terminą galėsime Jums pranešti gavę Jūsų užsakymą. 

Pristatymas visoje Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, Jūsų nurodytu adresu yra nemokamas, siunčiame per "DPD" ir "Omniva" kurjerių tarnybas. Pistatome batus darbo metu į Jūsų nurodytą adresą.

Taip pat galima pasirinkti pristatymą į vieną iš "Omniva"arba "DPD" paštomatų, jei pageidaujate gauti batus į paštomatą, tikslų paštomato pavadinimą parašykite komentare prie užsakymo arba atsiųskite mums el. paštu info@maslaus.com. 

Jei turite skubių klausimų dėl savo užsakymo, greičiausias būdas gauti informacijq yra skambinti mums telefonu 865290897 ir per kelias minutes suteiksime Jums visą informaciją.

Užsakymus taip pat galite atsiimti mūsų parduotuvėse, jei pageidaujate juos atsiimti ten, praneškite mums el. paštu info@maslaus.com 

Pristatymas užsienyje : 

Pristatome per DHL kurjerių tarnyba. Siuntos kaina priklauso nuo Jūsų lokacijos nuo 12 iki 25 eurų ir bus paskaičiuota įvedus savo adresą. 

GRĄŽINIMAS/KEITIMAS 

KLIENTAMS LIETUVOJE. Jeigu batų modelis nepatiko ar netiko jų dydis, nenešiotus batus galite grąžinti arba pakeisti į kito dydžio arba modelio batus per 30 kalendorinių dienų! Taip pat jei galime atlikti ir individualias korekcijas batams pagal Jūsų pageidavimus, tad jei batai patinka, bet nėra tobulai tinkantys - susisiekite su mumis ir rasime sprendimą kartu!

Grąžinimas yra nemokamas ir atliekamas per Omniva paštomatus. Jums reikės atlikti šiuos žingsinius : 

1) Užpildykite grąžinimo informaciją čia.

2) Tvarkingai supakuokite batus ir įdėkite į Jums patogų Omniva paštomatą. 

3) Gavę Jūsų siuntą iškart su Jumis susisieksime. 

 

Taip pat galite grąžinti/keisti batus šiais būdais :  

  • Atvežti į vieną iš mūsų parduotuvių Klaipėdoje (Herkaus Galerija, 2 aukštas) arba Kėdainiuose (Didžioji g. 39)

  • Išsiųsti mums adresu Radvilų g. 53, 2 aukštas, Kėdainiai, LT-57258, UAB Batų Namai LT

Jeigu batai yra grąžinami be keitimo į kitus, pinigai grąžinami per 14 dienų.  

Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas. 

Batai privalo būti nenešioti.

 

GRĄŽINIMAS KLIENTAMS UŽSIENYJE. 

Jei Jūsų lokacija yra už Lietuvos ribų ir batai pirkti be nuolaidos - grąžinimas nemokamas. Susisiekite su mumis ir mes pasirūpinsime kurjeriu. 

Jei Jūsų lokacija yra už Lietuvos ribų ir batai pirkti su nuolaida ir norite grąžinti gautus batus - grąžinimu pasirūpinti turėsite Jūs. Batus grąžinti reikėtų per kurjerių tarnybas arba Lietuvos paštą šiuo adresu : Radvilų g. 53, 2 aukštas, Kėdainiai, LT-57258, UAB Batų Namai LT, +37065290897. 

Jei batai pirkti su nuolaida, bet gautas dydis nėra tinkamas ir norite pasikeisti į kitą dydį - kompensuosime 50% siuntimo atgal mums išlaidų. 

Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas. 

Batai privalo būti nenešioti.

Jei batus susikūrėte mūsų 3D personalizavimo platformoje : 

Pagal Civilinį kodeksą 6.22810 straipsnis 2 dalis (3 punktas) – prekės, kurios buvo gaminamos pagal pirkėjo individualų užsakymą, yra negrąžinamos. Tačiau galimos įvairios korekcijos, perdarymai ir pataisymai. Į individualios gamybos apibrėžimą įeina ir 3D personalizavimo platformoje sukurti batai.

 

 GARANTIJA 

 Visiems mūsų pagamintiems batams yra taikoma 2 metų garantija. 

Garantija nėra taikoma:

  • Jei prekė buvo pažeista mechaniškai. Taip pat jei avalynė buvo nešiota ne pagal sezoną.
  • Nunešiotoms batų pakaloms ir išnešiotiems vidpadžiams (nors ir nėra taikoma garantija, mūsų gaminiai yra aukščiausios kokybės, tad tokių problemų kilti neturėtų).

 

Jeigu turite daugiau klausimų arba neaiškumu dėl įsigytos prekės grąžinimo, daugiau informacijos bei teisės aktus galite rasti Valstybinės vartotojų teisės tarnybos internetiniame puslapyje www.vvtat.lt

 Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p.tarnyba@vvtat.lt, tel. 852626751, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - /index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

 

KAIP PIRKTI?

 Įsigyti mūsų sukurta avalynę galite šiais būdais : 

  • Internetinėje parduotuvėje maslaus.com : 

1) Išsirinkite Jums patinkančius batus ir pasirinkę jų dydį spauskite "Pridėti į krepšelį" arba "Pirkti"

2) Krepšelyje peržiūrėkite ar batų modelis, spalva ir dydis yra teisingi ir spauskite "Pirkti"

3) Suveskite savo kontaktinę informaciją bei pristatymo adresą, pasirinkite, ar norėsite, kad užsakymas būtų išsiųstas Jums, ar norite atsiimti batus vienoje iš mūsų parduotuvių ir spauskite "Pereiti prie siuntimo"

4) Pasirinkite pristatymą per kurjerį arba į paštomatą, jei pasirinksite pristatymą į paštomatą, Jums patogų paštomatą pasirinksite po to, kai atliksite mokėjimą.

5) Priėjus prie mokėjimo pasirinkite Jums patogų apmokėjimo būdą - kreditine kortelę, per "Paysera" arba atskirame puslapyje atsidarykite savo internetinę bankininkystę bei pagal pateiktus rekvizitus, pasirinkę vieną iš mūsų banko sąskaitų atlikite pavedimą.

6) Tęskite arba sugrįžkite į mūsų puslapį ir spauskite "Peržiūrėti užsakymą"

7) Peržiūrėkite užsakymą bei spauskite "Užbaigti užsakymą"  

8) Į savo nurodytą el. paštą gausite automatinį patvirtinimą, kad užsakymas yra priimtas 

9) Per 24-48 valandas patvirtinsime Jums, kad pavedimą gavome.

Jūsų batai perduodami į gamybą kitą dieną po to, kai gauname pavedimą, tad dažnu atveju gaminti pradedame ankščiau nei spėjame pranešti, kad pavedimą gavome.

Jei turite klausimų dėl dydžių, pristatymo ar bet kokiu kitu klausimų -  skambinkite mums telefonu +37065290897 arba rašykite el. paštui info@maslaus.com

  • Mūsų parduotuvėse :  

1) Kėdainiai - Didžioji g. 39

2) Klaipėda - Herkaus Galerija, 2 aukštas

  

JURIDINIO ASMENS INFORMACIJA

 

UAB BATŲ NAMAI LT

Įmonės kodas : 304457177

PVM kodas : LT100011272716

Adresas : Didžioji g.39-2, Kėdainiai

Tel. :  +370 652 90897

 

Banko sąskaita : 

AB "Swedbank" LT467300010151205544

AB "Šiaulių bankas" LT917182300029467423

 

Dažnai užduodami klausimai