Apie mus

Esame antroji batsiuvių karta ir tuo begalo didžiuojamės.  
Susipažinkite su mūsų šeima : dizainerė Gintarė Maslauskienė ir direktorius Benas Maslauskas, su įkūrėjais Jurgita ir Žanu bei mažuoju Haroldu.
Mūsų šeimos batsiuvystės istoriją 1996 metais pradėjo Žanas Maslauskas. Ko gero pirmasis ir kolkas žinomiausias avalynės dizaineris Lietuvoje.
Padedamas savo žmonos Jurgitos sugebėjo pats išmokti avalynės gamybos paslapčių be jokios pagalbos, tiesiog sunkiai dirbdamas batsiuvių ir turėdamas didelę svajonę kurti išskirtinius batus. Kasdien taisydamas kitų gamintojų batus jis analizavo juos, ieškojo priežaščių kodėl batai suplyšo, taip mokydamasis, kaip pagaminti aukščiausios kokybės avalynę. 
 
Per Žano ir Jurgitos vestuves, jis pažadėjo, kad vieną dieną jie turės batų fabriką. Tai atrodė kaip neįmanomas siekis, žinant, kad tuo metu jie turėjo savo avalynės taisymo kioskelį viename iš Kėdainių miegamųjų rajonų. 
Tačiau šiandien tai yra realybė! Žanas su Jurgita sugebėjo įgyvendinti savo svajonę ir perduoti verslą savo sūnui Benui ir jo žmonai Gintarei! Išmokė juos visų batų gamybos ir kūrybos paslapčių.
Gaila, kad Žano jau nebėra, bet džiaugiamės, kad jis spėjo pamatyti kaip greitai mes augome ir išpildėme jo ir visos mūsų šeimos svajonę!
 Dėkojame Jums, kad vertinate kokybiškus, tvarius produktus ir palaikote Lietuvišką šeimos verslą. Kiekvienas klientas vertinantis tai mums yra labai svarbus. 
Mas Laus šeima, 
Eikite su mumis!

Dažnai užduodami klausimai